Ako zvíťaziť vo vlnách GOOGLE?

Páči sa Vám naša práca ?

Požiadaj o nezáväznú cenovú ponuku!

Prečo SEO optimalizácia? Na čo slúžia responzívne web stránky? Ako sa stať top hráčom v mori webstránok a dostať sa na popredné priečky, vo  výsledkoch vyhľadávaní GOOGLE.

 

Ako funguje GOOGLE?

Na túto otázku by chcel vedieť odpoveď snáď každý, nie je to však ale také ľahké. Google ako najužívanejší vyhľadávač používa rôzne algoritmy, kľúčové slová a preferencie. Dostať sa ale k presnému postupu je veľmi ťažké. Google avšak dovolí každému aspoň nahliadnuť:Ako funguje google?

Prečo SEO Optimalizácia?

SEO optimalizácia je súbor postupov slúžiacich na dosiahnutie vysokých pozícií vo výsledkoch vyhľadávania na zvolené kľúčové slová, ktoré vám prinášajú najrelevantnejších návštevníkov a najvyššie tržby.

Faktom je, že viac ako 70% užívateľov klikne vo výsledkoch vyhľadávania na prvý až tretí odkaz v poradí. Dosiahnutím týchto pozícií razantne zvýšite cielenú návštevnosť svojej webovej stránky a oslovíte veľký počet nových potenciálnych zákazníkov.

Na čo slúžia responzívne web stránky?

Vo svete smartfónov a tabletov už neexistuje optimálne rozlíšenie, teda neexistuje ani optimálna veľkosť zobrazenia, (šírka) internetovej stránky. Najlepšie je, mať stránku, ktorá sa prispôsobí danému zariadeniu, aby ste návštevníkovi stránky  poskytli čo najvyšší užívateľský komfort, aby neodišiel na stránky konkurencie, kde tento komfort dostane. 

Túto problematiku rieši responzívny (prispôsobivý) webdizajn. Responzívna webová stránka sa zobrazuje korektne na všetkých zariadeniach od malých smartfónov až po zariadenia s 4K rozlíšením.Aby sa stránka korektne zobrazovala na všetkých zariadeniach, je nutné stránku prispôsobiť. 

mobil

Kombináciou SEO a rensponzívneho webového rozhrania viete v mori veľkej konkurencie zamútiť vodu. Aby sa Vám to aj podarilo, sme tu nato my, MR Studio.

Páči sa Vám naša práca ?

Požiadaj o nezáväznú cenovú ponuku!