Direct marketing priamo v našom systéme!

Páči sa Vám naša práca ?

Požiadaj o nezáväznú cenovú ponuku!

Automatické rozosielanie newslettrov a ponukových listov v priebehu niekoľkých minút? Vyriešili sme za Vás direct marketing! 

Neustále inovácie a byť o krok pred konkurenciou sú časté ciele väčšiny podnikateľov a konateľov. Našou úlohou, ako IT podpory, pre Vás je neustále inovovať  a aktualizovať systémy tak, aby boli čo najefektívnejšie a v práci Vám pomáhali uľahčovať jednotlivé úkony. Jednoducho povedané MR Studio pracuje tak, aby ste ušetrený čas mohli využiť na rozvoj Vášho core business!

Určite poznáme situácie, kedy namiesto riešenia marketingových stratégií by sme boli stokrát efektívnejší na stretnutí s obchodným partnerom a pri dohodnutí nového biznisu. No iste, nedá sa byť na dvoch miestach naraz a pravdupovediac ešte nie sme tak ďaleko, že by sme vynašli stroj času. Aj keď už sa k tomu blížime.

Nechceme, aby naši stáli a budúci zákazníci strácali drahocenný čas na to, čo je našou úlohou!

Našou najaktuálnejšou inováciou je zavedenie automatického e-mail marketingu do nášho systému

Preto sme pre vás našli efektívnejšie riešenie, ktoré vám umožní nestrácať čas. Môžete sa venovať činnosti, ktorá vás naozaj napĺňa a umožňuje progres vášmu podnikaniu. 

Za päť minút vášho času budete mať dokonalý a inteligentný e-mail marketing pre vašich zákazníkov! Rýchlo zabudnete na stratu drahocenného času pri zdĺhavom odosielaní množstva rôznych emailových kampaní! Tento systém vám umožní odoslať automaticky niekoľko stoviek e-mailov. Zákazníkom dokážete odoslať viacero rôznych kampaní jednorázovo. Oslovujete tak svojich zákazníkov cielene a nie spamovou formou. Ešte dodáme, že systém je samozrejme prepojený na Vašu databázu kontaktov.

Základom IT je umožniť človeku vyššiu efektivitu a uľahčenie danej činnosti, tak prečo si to teda aj ďalej sťažovať!

Páči sa Vám naša práca ?

Požiadaj o nezáväznú cenovú ponuku!