Poďme zvýšiť návštevnosť na Vašom webe!

Páči sa Vám naša práca ?

Požiadaj o nezáväznú cenovú ponuku!

Čo robiť pri nízkej návštevnosti webovej stránky. Prezradíme si pár tipov, ktoré Vám zaručene pomôžu!

Existuje množstvo spôsobov, ktoré Vám pomôžu so zvýšením návštevnosti na stránke. V tomto príspevku si prezradíme tie najdôležitejšie.

Inzerovanie

Platené vyhľadávanie, reklama na sociálnych sieťach a banerová reklama sú vynikajúcimi spôsobmi, ako prilákať návštevníkov, budovať vašu značku a ukázať vaše webové stránky veľkému počtu budúcich zákazníkov. Upravte svoje platené stratégie tak, aby vyhovovali vašim cieľom - chcete len väčšiu návštevnosť alebo chcete zvýšiť počet konverzií? Každý platený kanál má svoje výhody a nevýhody, preto dôkladne premýšľajte o svojich cieľoch predtým, ako za ne zaplatíte.

Sociálne siete

Nestačí produkovať skvelý obsah a dúfať, že ho užívatelia nájdu - musíte byť proaktívni. Jedným z najlepších spôsobov, ako zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok, je používanie sociálnych médií na propagáciu vášho contentu. Twitter je ideálny pre krátke odkazy, zatiaľ čo propagácia Google+ môže pomôcť tomu, aby sa vaša stránka zobrazila v prispôsobených výsledkoch vyhľadávania a zdá sa, že je mimoriadne efektívna v rámci B2B. Ak ste spoločnosťou, ktorá produkuje v rámci B2C, môžete nájsť skvelý výsledok na sociálnych médiách s vysokým rozlíšením, ako sú Pinterest a Instagram. 

Neodolateľné titulky

Titulky sú jednou z najdôležitejších častí vášho obsahu. Bez presvedčivého nadpisu bude dokonca aj najkomplexnejší blogový príspevok neprečítanýZvládnite umenie písania titulkov sami alebo oslovte firmu, prípadne copywrightera, no každopádne dôkladne zamyslite nad svojim nadpisom predtým než ho budete "publikovať".

Optimalizujte (SEO)

Myslíte si, že SEO je mŕtva? Určite nie. Optimalizácia obsahu pre vyhľadávače je stále cenná a užitočná najmä ak ide o ziskánie kvalitného dosahu bez reklám cez google adwords. Pracujte na SEO, nie každý klikne na Vašu stránku, keď ju reklamujete, ale naopak vás preskočia.

Používajte LinkedIn

Najväčšia profesionálna sociálna sieť na svete je dnes cennou publikačnou platformou sama osebe, čo znamená, že by ste mali pravidelne publikovať obsah na LinkedIn. To môže zvýšiť návštevnosť vašich stránok a zvýšiť svoj profil v rámci vášho odvetvia - najmä ak máte stredne veľké až veľké sledovanie.

Nezanedbajte e-mail marketing

Nezabúdajte na tradičné formy marketingu, stále najefektívnejšou reklamou je práve direct marketing. Návštevnosť Vašej stránky môže doslova vybuchnúť!

V závere príspevku si už len pripomeňme najväčšiu samozrejmosť, ktorou je

Kvalitne vytvorená webová stránka

Vedzte, že až 50 percent zákazníkov (možno aj viac) Vás vyhľadá prostredníctom internetového vyhľadávača, no webová stránka musí byť správne naprogramovaná, aby Vás prehliadač vôbec zaregistroval, a teda, aby Vás zákazník dokázal vyhľadať. Práve tento fakt záléží na tvorcovi stránky a spôsobe tvorenia, ak tam nehrá správny vývoj dokopy so správnym systémom, ktorý viete upraviť na mieru ťažko očakávať výsledky. A tí, ktorí sa v tomto článku nájdete a už teraz tušíte, že ste si vybrali nesprávneho tvorcu, rozhodnite sa čo najskôr a dajte Váš web do poriadku a prineste Vašej firme stabilných platiacich klientov.

V dnešnej dobe je kvalitne vyhotovená webová prezentácia, teda, stránka Vašej firmy nutnosť. Je to primárny a zároveň prvý kontakt Vašej firmy s Vašim budúcim zákazníkom. Je dôležité, aby bola webová stránka responzívna a hlavne, aby sa rýchlo načítavala!

Nie je dôležité zapadnúť, ale vynikať!

 

Páči sa Vám naša práca ?

Požiadaj o nezáväznú cenovú ponuku!