Páči sa Vám naša práca ?

Požiadaj o nezáväznú cenovú ponuku!

Webové stránky a e-shopy

Jedinečnosť, kvalita kódu a moderný webdizajn. Toto je riešenie pre profesionálnu prezentáciu vašej firmy alebo činnosti. Odlíšte sa od konkurencie! Získate rýchlu webovú stránku vytvorenú na mieru, ktorá bude funkčná na mobile aj tablete.

Logo a grafické materiály

Potrebujete kreatívne logo, dizajn manuál alebo grafický návrh? Ponúkame vám kompletné grafické služby. Zaujímavá, pútavá a profesionálna grafika je dôležitou súčasťou kvalitnej webovej stánky, e-shopu či portálu.

Marketingové služby a SEO

Netrápte sa rozmýšľaním o tom, ako si zabezpečiť kvalitné SEO. Oslovte nás! Pripravíme vám profesionálnu analýzu vašej webovej stránky a poskytneme detailné poradenstvo. Za nás hovoria výsledky.

Mobilné a webové aplikácie

Akékoľvek vaše požiadavky a špecifiká dokážeme naplniť. Tvoríme pre vás webové a mobilné aplikácie na mieru. Buďte efektívny a šetrite svoj drahocenný čas.

Domény a webhosting

Dôležitou súčasťou webovej stránky je webhosting. Pracujeme s najnovšími technológiami a tie potrebujú kvalitný webhosting. My vám ho dáme zadarmo na celý jeden rok!

KRIM - Redakčný systém

Inteligentný, jednoduchý a efektívny! To je KRIM CMS redakčný systém z našej produkcie Obsah na webovej stránke si viete upravovať sami bez akýchkoľvek technických znalostí!

0+

Spokojných zákazníkov

0

Odpracovaných hodín

0

Rokov skúseností

0

Odpracovaných projektov

Páči sa Vám naša práca ?

Požiadaj o nezáväznú cenovú ponuku!