Čo ponúkame

Mať webovú stránku je jednoduché, ale nájsť spôsob ako zlepšit Váš aktuálny stav a k tomu Vám dať čo potrebujete je náročné. My sme si vybral tú druhú variantu!

Tvorba webových stránok

Funkčné na počítači, tablete a mobile. Moderné riešenie pre váš web. Získajte rýchlu a bezpečnú web stránku, ktorá bude fungovať aj na mobile a budete ju vedieť samostatne aj aktualizovať.

Grafické návrhy

Ponúkame komplexné grafické služby, ktorých výsledkom je pútavá a profesionálna grafika. Navrhneme Vám kreatívne logo, kompletný dizajn manuál, ako aj grafiku pre rôzne typy tlačovín.

SEO Optimalizácia

Strhnite na seba pozornosť. Nemusíte byť nutne extravagantní na to, aby si Vás ľudia všimli. Hľadáme moderné spôsoby, ako zamerať pozornosť práve na Vás.

Tvorba webových aplikácií

Ponúkame tvorbu webových a mobilných aplikácií. Webové a mobilné aplikácie majú rozsiahlu škálu využiteľnosti nevynímajúc internetový marketing. Vytvoríme Vám akúkoľvek aplikáciu na mieru pre Vašu web stránku.

Webhosting

Neoddeliteľnou súčasťou webovej stránky je aj webhosting. Spolupracujeme v oblasti webhostingu s kľúčovým hráčom na slovenskom a českom internete. Ku každej našej realizácií webhosting na 1 rok zadarmo.

Redakčný systém

Každá webstránka z našej produkcie je postavená na CMS systéme. Obsah si budete vedieť upravovať sami, stačia Vám základné znalosti práce s PC.

0+

Spokojných zákazníkov

0

Odpracovaných hodín

0

Rokov skúseností

0

Odpracovaných projektov