O nás

Nie je hriechom, ak sa o niečo pokúsite a neuspejete. Hriechom je to, ak sa o nič nepokúsite.

Páči sa Vám naša práca ?

Požiadaj o nezáväznú cenovú ponuku!

Pracujeme pre vás úspešných 8 rokov s neustálym progresom, ktorý zabezpečuje nielen kvalitné služby a dlhodobé skúsenosti v oblasti inovácií a vývoja, ale aj náš inviduálny prístup pre klientov. Ponúkame kompletné služby v oblasti IT zahŕňajúc tvorbu webových stránok, e-shopov, portálov, webových aplikácií, softwérov, marketingu a grafiky. Pôsobíme na slovenskom, českom a rakúskom trhu. V priebehu celého úspešného fungovania spoločnosti sa nám podarilo získať viac ako 200 spokojných zákazníkov, práve oni hovoria za kvalitné služby našej spoločnosti.

Robíme veci inak, všetko pre vás, našich zákazníkov! Všetko, čo je pre vaše podnikanie dôležité a jedinečné dostaneme na váš web. Našim klientom dokážeme zaručiť jedinečnosť, nakoľko pracujeme s výhradne vlastnými systémami a všetky projekty realizujeme na mieru.

MR Studio WEB & APP Development pracuje tak, aby ste ušetrený čas mohli využiť na rozvoj vášho core business. Takže namiesto riešenia marketingových stratégií a vylepšení sa môžete venovať vašej hlavnej podnikateľskej činnosti.

 

Bc. Martin Rumanovský

Bc. Martin Rumanovský

CEO

+421 949 612 022
rumanovsky@mrstudio.eu
Mgr. Iva Kocová

Mgr. Iva Kocová

Marketing Manager

+421 917 117 785
iva.kocova@mrstudio.eu
Mgr. Martin Mrváň

Mgr. Martin Mrváň

Sales Representative

+421 918 415 862
mrvan@mrstudio.eu
Adrián Babala

Adrián Babala

Sales Representative

+420 773 282 102
babala@mrstudio.eu

Pracujeme s najnovšími a overenými technológiami

PHP
ASP
MySQL
HTML 5
CSS 5
Java Script

Páči sa Vám naša práca ?

Požiadaj o nezáväznú cenovú ponuku!